ADI SOYADI |
BRANŞI |
GİRDİĞİ SINIFLAR |
GÖRÜŞME GÜNLERİ |
GÖRÜŞME SAATLERİ |
GÖRÜŞME YERİ |
Hasan TEMİZSU |
Sınıf Öğretmeni |
1/ A SINIFI |
SALI |
12:00-12:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Talip ARSLAN |
Sınıf Öğretmeni |
1/ B SINIFI |
ÇARŞAMBA |
12:00-12:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Muhiddin BÖLÜKBAŞI |
Sınıf Öğretmeni |
1/ C SINIFI |
PAZAETESİ |
11:50-13:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Murat KAYHAN |
Sınıf Öğretmeni |
1/ D SINIFI |
PAZAETESİ |
12:00-12:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Murat DELİSER |
Sınıf Öğretmeni |
1/ E SINIFI |
ÇARŞAMBA |
12:00-12:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Volkan DAĞ |
Sınıf Öğretmeni |
1/ F SINIFI |
SALI |
12:00-12:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Hilal ÇELİK |
Sınıf Öğretmeni |
1/ G SINIFI |
CUMA |
12:15-12:45 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Adem SARI |
Sınıf Öğretmeni |
2/A SINIFI |
SALI |
12:15-13:15 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Şenol KARAKURT |
Sınıf Öğretmeni |
2/B SINIFI |
PAZAETESİ |
14:00-15:00 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Derya TÜRKTEN |
Sınıf Öğretmeni |
2/CSINIFI |
ÇARŞAMBA |
15:55-16:35 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Sefa ÇINAR |
Sınıf Öğretmeni |
2/DSINIFI |
SALI |
12:00-12:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Tuğba SEL |
Sınıf Öğretmeni |
2/ESINIFI |
ÇARŞAMBA |
11:50-13:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Erdinç AKPINAR |
Sınıf Öğretmeni |
2/F SINIFI |
PAZAETESİ |
12:40-13:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Sadettin DOYMUŞ |
Sınıf Öğretmeni |
2/G SINIFI |
PAZAETESİ |
16:05-17:25 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
ADI SOYADI |
BRANŞI |
GİRDİĞİ SINIFLAR |
GÖRÜŞMEGÜNLERİ |
GÖRÜŞME SAATLERİ |
GÖRÜŞME YERİ |
Vedat ÜZÜMCÜ |
Sınıf Öğretmeni |
3/ A SINIFI |
SALI |
11:30-12:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Mesut AKBULAK |
Sınıf Öğretmeni |
3/ B SINIFI |
CUMA |
07:30-08:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Yusuf YILDIRIM |
Sınıf Öğretmeni |
3/ C SINIFI |
CUMA |
11:30-12:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Hamit POLAT |
Sınıf Öğretmeni |
3/ D SINIFI |
CUMA |
09:10-10:00 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Ömer KUZ |
Sınıf Öğretmeni |
3/ E SINIFI |
PERŞEMBE |
11:00-12:00 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Taner UÇAR |
Sınıf Öğretmeni |
3/ F SINIFI |
CUMA |
08:30-09:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Sevinç KUZUCUOĞLU |
Sınıf Öğretmeni |
3/ G SINIFI |
CUMA |
11:00-12:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Afife KEKLİK |
Sınıf Öğretmeni |
4/A SINIFI |
PERŞEMBE |
09:00-09:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Ahmet ŞEKER |
Sınıf Öğretmeni |
4/B SINIFI |
SALI |
08:20-09:00 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Çiğdem DOĞAN |
Sınıf Öğretmeni |
4/CSINIFI |
SALI |
10:40-11:10 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Nurdan ATAMTÜRK |
Sınıf Öğretmeni |
4/DSINIFI |
SALI |
07:30-08:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Türken FERTELLİ |
Sınıf Öğretmeni |
2/ESINIFI |
SALI |
11:50-13:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Hacer YILDIRIM |
Sınıf Öğretmeni |
4/F SINIFI |
SALI |
09:00-09:30 |
ÖĞRETMENLER ODASI |
Cengiz YILDIZ |
Sınıf Öğretmeni |
4/G SINIFI |
PERŞEMBE |
11:50-12:20 |
ÖĞRETMENLER ODASI |